Zuhause / Fixed Inductors / IHLP2525CZER4R7M11
minImg
IHLP2525CZER4R7M11
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP2525CZER4R7M11
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 6A 33.4 MOHM SMD
Auf Lager : 37195
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 33.4mOhm Max
Inductance 4.7 µH