Zuhause / Fixed Inductors / IHLP2525CZER6R8M01
minImg
IHLP2525CZER6R8M01
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP2525CZER6R8M01
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Auf Lager : 19775
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 6.8 µH