Zuhause / Fixed Inductors / IHLP3232CZER6R8M11
minImg
IHLP3232CZER6R8M11
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP3232CZER6R8M11
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 6.5A 37.8MOHM SM
Auf Lager : 20572
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 37.8mOhm Max
Inductance 6.8 µH
Series IHLP-3232CZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz