Zuhause / Fixed Inductors / IHLP3232DZER4R7M11
minImg
IHLP3232DZER4R7M11
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP3232DZER4R7M11
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 8A 22.6 MOHM SMD
Auf Lager : 5238
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22.6mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series IHLP-3232DZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz