Zuhause / Fixed Inductors / IHLP4040DZER1R5M01
minImg
IHLP4040DZER1R5M01
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP4040DZER1R5M01
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
4040
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 15A 5.8 MOHM SMD
Auf Lager : 1863
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 27.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.425" L x 0.400" W (10.80mm x 10.16mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 4040
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.8mOhm Max
Inductance 1.5 µH