Zuhause / Fixed Inductors / IHLP5050FDER220M5A
minImg
IHLP5050FDER220M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP5050FDER220M5A
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 8.3A 33.49MOHM SM
Auf Lager : 991
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.252" (6.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.522" L x 0.508" W (13.26mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 33.49mOhm Max
Inductance 22 µH
Series IHLP-5050FD-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6.43MHz