Zuhause / Fixed Inductors / IHLP8787MZER750M51
minImg
IHLP8787MZER750M51
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP8787MZER750M51
Beschreibung:
FIXED IND 75UH 12A 32.35 MOHM SM
Auf Lager : 28
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 12A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 32.35mOhm Max
Inductance 75 µH
Series IHLP-8787MZ-51
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 2.01MHz