IHSM5832EB181L
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHSM5832EB181L
Beschreibung:
FIXED IND 180UH 750MA 809MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 540mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 809mOhm Max
Inductance 180 µH