IHSM7832EB150L
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHSM7832EB150L
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 4.5A 43 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.4A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 43mOhm Max
Inductance 15 µH