IM02ST220F
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM02ST220F
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 140 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.3Ohm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 25MHz