IM06BH221J
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM06BH221J
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 112MA 7.4 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 65 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 112 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.4Ohm Max
Inductance 220 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 4.7MHz