IM06RFCSBH331J40
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM06RFCSBH331J40
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 142MA 8.9 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 65 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 142 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.9Ohm Max
Inductance 330 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 4MHz