KNF21400-W3
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KNF21400-W3
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FILTER LC 17PF 400MHZ SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value 20dB @ 900MHz ~ 1.4GHz
Filter Order -
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 400MHz (Cutoff)
Values C = 17pF
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNF, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.037" (0.95mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 150 mA