KNH16C104DA5TS
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KNH16C104DA5TS
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FILTER LC 0.1UF SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order -
Applications General Purpose
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 0.1µF
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNH, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.028" (0.70mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 2 A