KNH21C473DA3TS
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KNH21C473DA3TS
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FILTER LC 0.047UF SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order -
Applications General Purpose
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 0.047µF
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNH, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.02
Current 2 A