Zuhause / Fixed Inductors / L02011R0AHSTR\500
minImg
L02011R0AHSTR\500
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
L02011R0AHSTR\500
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0201 (0603 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 1NH 400MA 200 MOHM SMD
Auf Lager : 6011
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 450 MHz
Q @ Freq 7 @ 450MHz
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±0.05nH
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201 (0603 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 1 nH
Series Accu-L®
Type Thin Film
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 26GHz