Zuhause / Fixed Inductors / L08053R3BEWTR\500
minImg
L08053R3BEWTR\500
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
L08053R3BEWTR\500
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 3.3NH 750MA 110MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 450 MHz
Q @ Freq 38 @ 450MHz
Height - Seated (Max) 0.041" (1.04mm)
Tolerance ±0.1nH
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 3.3 nH
Series Accu-L®
Type Thin Film
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 10GHz