L4T12FR020FER
Ohmite
Produkt-Nr.:
L4T12FR020FER
Hersteller:
Ohmite
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 20M OHM 1% 1/2W 1206
Auf Lager : 13255
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.118" L x 0.063" W (3.00mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 20 mOhms
Series L4T12
Power (Watts) 0.5W, 1/2W