LCCI0201J10NGTAR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
LCCI0201J10NGTAR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0201
Beschreibung:
FIXED IND 10NH 250MA 650MOHM SMD
Auf Lager : 29334
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 5 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 650mOhm Max
Inductance 10 nH
Series LCCI
Type Multilayer
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.5GHz