LMLP0303N2R2CTAR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
LMLP0303N2R2CTAR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1.1A 95 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 95mOhm
Inductance 2.2 µH