LSP05347PM
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LSP05347PM
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
LIGHTING SURGE PROTECT 347V SCRW
Auf Lager : 80
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 420VAC
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Form Module Only
Approval Agency CE, cURus, UL
Mounting Type Screw
Product Status Active
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 10 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 5 kA
Series LSP
Type Type 2, Type 4
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 1.7 kV