LST5107VL2NT1
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LST5107VL2NT1
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR SPD 510V 75KA SURGE
Benutzer handbuch
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 510VAC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Form Module Only
Approval Agency UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1.5 kV