MHF1608BAC352ATD25
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MHF1608BAC352ATD25
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FERRITE BEAD 1.6K OHM 0603 1LN
Auf Lager : 21177
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.8Ohm
Impedance @ Frequency 1.6 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series MHF
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 170mA