MMZ1005D241CTD25
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MMZ1005D241CTD25
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Auf Lager : 4764
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 900mOhm
Impedance @ Frequency 240 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series MMZ
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA