MNR02M0APJ303
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
MNR02M0APJ303
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 30K OHM 0404
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 62.5mW