MNR12ERAPJ154
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
MNR12ERAPJ154
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0606
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 62.5mW