MNR14ERAPJ433
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
MNR14ERAPJ433
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 43K OHM 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series MNR
Power Per Element 62.5mW