MPZ0402S100CTF0W
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MPZ0402S100CTF0W
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Auf Lager : 38385
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 10 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Height (Max) 0.009" (0.22mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MPZ
Package / Case 01005 (0402 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.1A