MPZ1005S331ETD25
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MPZ1005S331ETD25
Beschreibung:
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Auf Lager : 56593
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 280mOhm
Impedance @ Frequency 330 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series MPZ-E
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 700mA