MPZ1608S471ATA00
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MPZ1608S471ATA00
Beschreibung:
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Auf Lager : 71111
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 470 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MPZ
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A