MR1000AWA
E-Switch
Produkt-Nr.:
MR1000AWA
Hersteller:
E-Switch
Beschreibung:
SENSOR SWITCH SPST-NO 0.5A 10V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Must Release 22.00mm
Must Operate 19.00mm