MZA3216R102A
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MZA3216R102A
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FERRITE BEAD 1K OHM 1206 4LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MZA
Package / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 150mA