MZA3216Y241B
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MZA3216Y241B
Beschreibung:
FERRITE BEAD 240 OHM 1206 4LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 240 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 200mA