N100X075C1T
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
N100X075C1T
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL STANDARD 1" X 0.75" WHT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -54°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)