N100X125C1C
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
N100X125C1C
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL STDRD DIECUT 1"X1.25" WHT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 140°C
Series PanTher™, P1™
Label Size 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)