Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJM2103D
Hersteller:
Paket:
8-DIP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Power Supply, Supervisor |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 3.5V ~ 18V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | NJM2103 |