Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJM2103L
Hersteller:
Paket:
8-SIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC SYSTEM RESET BIPO 8SIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Power Supply, Supervisor |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 460 µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SIP |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 20V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.1V ~ 4.4V |
| Base Product Number | NJM2103 |