NNCD8.2J-T1-A
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
NNCD8.2J-T1-A
Paket:
2-Ultra Super Mini Mold
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
TVS DIODE 8.2VWM 2-ULTRA
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2704
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 7.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 85W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-Ultra Super Mini Mold
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case SOD-723
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8.2V