NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
NTE15023E
Hersteller:
Paket:
TO-226-2
Charge:
-
Beschreibung:
IC CIRCUIT PROTECTOR TO226-2
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Output | 1A |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-226-2 |
| Series | - |
| Function | Circuit Protector |
| Accuracy | - |
| Package / Case | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) Formed Leads |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Package | Bag |
| Voltage - Input | 50V |
| Base Product Number | NTE15023 |