P004-006-13A
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
P004-006-13A
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 6'
Auf Lager : 533
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector IEC 320-C14
Voltage Rating 100 ~ 250VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG