P022-006-13A
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
P022-006-13A
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
POWER EXTENSION CORD, NEMA 5-15P
Auf Lager : 48
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector NEMA 5-15R
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG