P024-001-13A15D
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
P024-001-13A15D
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
POWER EXTENSION CORD, RIGHT-ANGL
Auf Lager : 342
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector NEMA 5-15P, Right Angle
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector NEMA 5-15R
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series -
Length 1.00' (304.8mm)