PCT.33/20AM
Nemco
Produkt-Nr.:
PCT.33/20AM
Hersteller:
Nemco
Beschreibung:
CAP TANT 0.33UF 20% 20V 1206
Auf Lager : 1036
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series PCT
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Nemco
Capacitance 0.33 µF