PCT33/4BM
Nemco
Produkt-Nr.:
PCT33/4BM
Beschreibung:
CAP TANT 33UF 20% 4V 1411
Auf Lager : 1672
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Nemco
Capacitance 33 µF