PLD048-WDDA
Powerland Technology
Produkt-Nr.:
PLD048-WDDA
Beschreibung:
48W DCDC Converter
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 160V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.94" L x 3.54" W x 1.06" H (100.0mm x 90.0mm x 27.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 22V
Series -
Power (Watts) 48W
Type Enclosed
Efficiency 89.5%