PLD125-EVDN10-12
Powerland Technology
Produkt-Nr.:
PLD125-EVDN10-12
Beschreibung:
125W DCDC without enable
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 40°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 100V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.35" L x 2.40" W x 1.53" H (85.1mm x 61.0mm x 38.9mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 8A, 2A
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 36V
Series PLD125 (125W)
Power (Watts) 106W
Type Enclosed
Efficiency 89.5%