PMMK150D-AD
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
PMMK150D-AD
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
150W Dual Output Medical Grade E
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) -
Product Status Active
Current - Output (Max) 15A, 7A
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) -
Efficiency 75%
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Medical
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 5.656 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 5V
Number of Outputs 2
Series PMMK150U (150W)
Power (Watts) 159W