PSK-15D-3-T
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
PSK-15D-3-T
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Auf Lager : 24
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 82%
Mfr CUI Inc.
Features -
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.99" L x 1.24" W x 1.27" H (76.0mm x 31.5mm x 32.3mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4 A
Series PSK-15D (15W)
Power (Watts) 13W