PTB0143-2010APB103
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PTB0143-2010APB103
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
PANEL CONTROL - 9MM-ST-CARBON
Benutzer handbuch
Resistance 10 kOhms
Series Pro Audio PTB
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Travel Range 100mm
Fader Type Standard
Mfr Bourns Inc.
Tolerance ±20%
Package Tray
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 5.039" L x 0.591" W x 0.315" H (128.00mm x 15.00mm x 8.00mm)