PTN10-E20HB20
CUI Devices
Produkt-Nr.:
PTN10-E20HB20
Hersteller:
CUI Devices
Beschreibung:
TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, HOR
Auf Lager : 1979
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Resistance 20 kOhms
Series PTN10
Power (Watts) 0.15W